Hexagon Akustik Altıgen Barok Kapama Duvar Paneli
Hexagon Akustik Altıgen Barok Kapama Duvar Paneli
Hexagon Akustik Altıgen Barok Kapama Duvar Paneli
Hexagon Akustik Altıgen Barok Kapama Duvar Paneli

Hexagon Akustik Altıgen Barok Kapama Duvar Paneli (AKS-HEXKP6)

0,00
Marka : Dekonil
KDV Dahil : $21.15
İndirimli : $17.62
KDV Dahil : $17.62
Stok Miktarı : 499

Kargo ücreti "ALICI ÖDER" olarak gönderilecektir.

Fiyatımız 1 adet icin geçerlidir.

Adet

Artır Azalt

Hexagon Akustik Altıgen Kapama Duvar Paneli Barok

Dekonil hexagon duvar panelinin genişliği 65 cm uzunluğu 40 cm'dir.Sitedeki fiyatımız 1 adet fiyatımızdır.

Dekonil akustik hexagon duvar paneli, darbeye dayanıklı,ses emici özelliği bulunmaktadır. Balkonlarda, ofis dekorasyonunda, otel dekorasyonunda, mağaza dekorasyonunda, restourant dekorasyonlarında kullanılmak üzere üretilmiş lüks dekoratif akustik hexagon duvar panelleri modellerimiz duvar süslemelerinde  kullanılmaktadır. Ürünlerimiz temiz ve kolay montaj edilebilir.

Hexagon Akustik Kapama Duvar Paneli Özellikleri

En: 65 cm, Kalınlık: 1,7 cm (Keçe : 9 mm MDF : 8 mm) , Boyu:40 cm 

Ürün zemini esnek keçeden oluşmaktadır.

Ürün yüzeyindeki çıtalar Ahşap MDF’den üretilmektedir.

Silinebilir yüzeye sahiptir.

Yapıştırıcı yardımı ile kolaylıkla yapıştırılabilir.

Hexagon Akustik Duvar Paneli Nasıl Uygulanır ?

Uygulama yapılmadan önce uygulayacağınız zemini tozdan, kirden tamamen temizlemeniz gerekmektedir. Uygulanacak alanda bozuk ve yapıştırmaya uygun olmayan yerler varsa tamir edilmelidir. Ürünü gönye makinesi, dekupaj, kıl testere yardımıyla belirleyeceğiniz yerlerden kesebilirsiniz. Arka kısmına deconil silikon sıkarak uygulayacağınız alana yapıştırabilirsiniz.

Hexagon Akustik Duvar Paneli Ne İşe Yarar ?

Bir duvar veya tavanın yüzeyine ses emici malzemeler eklendiğinde, ses dalgalarını emer ve sesin odaya geri dönüşünü azaltır. Akustik malzemeler kullanıldığında ortamdaki yankılanma en aza indirgenir. Akustik malzemeler doğru yerleşim planıyla uygulandığında en etkili sonucu verirler ve estetik olarak hoş tasarımlara imkan sunarlar. Sesi düzgün bir şekilde absorbe edebilmek ve akustik izolasyon sağlayabilmek için akustik malzemeler görünür yüzeylere asılmalıdır. Akustik duvar paneli yapılması, duvarın veya tavanın diğer tarafındaki yalıtımı iyileştirmez, ses geçişini engellemez.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
while True: text = input("En ebatını giriniz: ") try: numerical_value = float(text) except ValueError: print("Lütfen bir sayı giriniz.") continue result = numerical_value / 11.5 print("Sonuç:", result) while True: lambri_fiyati = input("Lambri fiyatını giriniz: ") try: lambri_fiyati = float(lambri_fiyati) break except ValueError: print("Lütfen geçerli bir fiyat giriniz.") final_price = result * lambri_fiyati print("Fiyat:", final_price) break