Destan Duvar Çıtası Paketi
Destan Duvar Çıtası Paketi
Destan Duvar Çıtası Paketi
Destan Duvar Çıtası Paketi
Destan Duvar Çıtası Paketi l Dekonil
Destan Duvar Çıtası Paketi l Dekonil

Destan Duvar Çıtası Paketi (DESTAN1)

0,00
Marka : Dekonil
Stok Miktarı : 9999

Kargo ücreti "ALICI ÖDER" olarak gönderilecektir.

 

Fiyatımız 1 paket icin geçerlidir.

 

Destan Duvar Çıtası Paketi

Destan Duvar Çıtası Paketi (4CM:19,2 Metre-2CM: 16,8 Metre )

Boyanabilir duvar çıtasının genişliği 4 ve 2 cm uzunluğu 240 cm'dir.Sizlere 19,2 metre 8 boy 4cm dış çerçeve çıtası,16,8 metre 7 boy 2 cm iç çerçeve çıtası olarak gönderim sağlanacaktır.Duvar çıtalarımızı istediğiniz renge su bazlı duvar boyası ile boyayabilirsiniz.

Boyanabilir bordür modellerimiz hem duvar süslemelerinde hemde tavan süslemelerinde kullanılmaktadır, Boyanabilir süpürgelik olarak ta kullanabilirsiniz. Dekoratif boyanabilir bordür modellerimiz mobilya süslemeleri kapı ve ayna süslemelerinde, duvar pano çerçeve dekor çalışmalarında kullanılmaktadır.Ürünlerimiz temiz ve kolay montaj edilebilir.   

Destan Duvar Çıtası Paketi Özellikleri

Dış Çerçeve: En: 4 cm Boy: 240 cm

İç Çerçeve: En: 2 cm Boy: 240 cm

Boyanabilir Duvar ve Tavan Profillerimizin; Hammadesi polimer malzemedir. Darbeye Karşı Dayanaklı, Nem ve Sudan Etkilenmez, Çok kaliteli Uzun Ömürlü Hafif ve Kolay Montaj edilir. Ürünümüz Piyasadaki Stropiyer ve Köpük gibi değildir.  

Destan Duvar Çıtası Paketi Nasıl Uygulanır ?

Boyanabilir duvar çıta ve motiflerini uygulayacağınız alana hızlı kuruyan silikon ile yapıştırabilirsiniz. Silikon kuruyana kadar beyaz bant ile yapıştırılır ve kuruduktan sonra bant çıkartılır. 

Beyaz mastik ile köşe birleşim yerleri, çıta kenarlarında kalan boşluklar ve motif birleşim doldurulur bu sayede kusursuz görünüm elde edilir.

Her türlü iç cephe boyası ile duvar çıta ve motifleri boyanabilmektedir.

Boyanabilir Duvar Çıtası Uygulama Hizmeti

İstanbul içinde boyanabilir duvar çıta uygulama hizmeti vermekteyiz. Ustalarımızın yaptığı örnek duvar çıta uygulama videosunu izleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
while True: text = input("En ebatını giriniz: ") try: numerical_value = float(text) except ValueError: print("Lütfen bir sayı giriniz.") continue result = numerical_value / 11.5 print("Sonuç:", result) while True: lambri_fiyati = input("Lambri fiyatını giriniz: ") try: lambri_fiyati = float(lambri_fiyati) break except ValueError: print("Lütfen geçerli bir fiyat giriniz.") final_price = result * lambri_fiyati print("Fiyat:", final_price) break