Beyaz Altın Audy Kartonpiyer 12cm | Dekonil
Beyaz Altın Audy Kartonpiyer 12cm | Dekonil
Beyaz Altın Audy Kartonpiyer 12cm | Dekonil
Beyaz Altın Audy Kartonpiyer 12cm | Dekonil

Beyaz Altın Audy Kartonpiyer 12cm (DA120-BA)

0,00
Marka : Dekonil
Fiyat : $2.58
Stok Miktarı : 496,8
Kargo Alıcı Öder

Fiyatlarımız 1 (bir) metre için geçerlidir.

Metre

Artır Azalt

Dekoratif Audy Kartonpiyer 12cm

Audy Saray Kartonpiyer Özellikleri

Saray Kartonpiyerin genişliği 12 cm, uzunluğu 240 cm'dir. Sitedeki fiyatımız 1 metre Birim Fiyatımızdır. İhtiyacınız olan metreyi hesaplayıp toplamı sepete ekleyip satın alabilirsiniz.

Darbeye karşı dayanaklı, nem ve sudan etkilenmez, Çok kaliteli uzun ömürlü hafif ve kolay montaj edilir. Ürünümüz piyasadaki stropiyer ve köpük gibi değildir. 

İşlemeli kartonpiyerleri saray tavan uygulamalarına kombin olarak kullanılarak kusursuz bir tasarım elde edebilirsiniz. Kartonpiyerlerin renkleri saray tavanların renkleri ile takım olacak şekilde tasarlanmıştır.

Audy Saray Kartonpiyer Nasıl Uygulanır ?

Uygulama yapacağınız alandaki tavan ölçülerine göre köşeleri 45 derecelik açı ile kesilmiş kartonpiyerleri kompresör çivi tabancası ile tavanınıza sabitleyebilirsiniz.İşlemeli saray kartonpiyerlerinin birleşim noktalarını daha kusursuz bir hale getirmek için birleşim noktalarında kartonpiyer köşe motiflerini tercih edebilirsiniz.

Saray Kartonpiyer Uygulama Hizmeti

İstanbul içinde uygulama hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ustalarımızın yaptığı örnek duvar çıta uygulama videosunu izleyebilirsiniz.

Saray Kartonpiyer Uygulama Videosu

RENK
Beyaza Altın
ÖLÇÜ
12 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR