Altın Geçmeli Oval 12 Parçalı Saray Tavan Motif
Altın Geçmeli Oval 12 Parçalı Saray Tavan Motif
Altın Geçmeli Oval 12 Parçalı Saray Tavan Motif
Altın Geçmeli Oval 12 Parçalı Saray Tavan Motif
Altın Geçmeli Oval 12 Parçalı Saray Tavan Motif

Altın Geçmeli Oval 12 Parçalı Saray Tavan Motif (DS-2080-01A)

0,00
Marka : Dekonil
Fiyat : $87.87
Stok Miktarı : 2
Kargo Alıcı Öder

Adet

Artır Azalt

Osmanlı'dan Günümüze Saray Tavan Modelleri

Altın Geçmeli 12 Parçalı Oval Saray Tavan Motif

Geçmeli Oval Saray tavan motifi genişliği 20 cm uzunluğu 80 cm'dir. Sitedeki fiyatlarımız 12 adet için geçerlidir.Tam Parçaları 12 adet yan yana gelince 300cm capında alan kaplamış olur.

Geçmeli Saray tavan Motif Özellikleri 

En: 20 cm

Boy: 80 cm

Çap: 300cm

Solmazlık: Solmaz 

Silinebilirlik: Silinebilir 

Yanmazlık: Yanmaya dayanıksız 

Geçmeli Saray tavan motif modellerimiz standart olup birleşimler ile birlikte ortaya şah eser bir model ortaya çıkar. Kolay montaj edilebilir. Nitelikli Plastik malzemeden üretilmiştir. Birinci sınıf kalite malzemeden üretilmiştir. Tozsuz ve hasar vermeden kısa sürede montajı yapılır. Kolayca sökülebilir ve hafif malzemeden üretildiği için kolaylıkla taşınabilmektedir. 

Saray Tavan Modelleri

Saray tavan ürünlerinde Altın Dikdörtgen Saray Tavan, Beyaza Altın Saray Tavan, Eskitme Saray Tavan, Bordo Altın Saray Tavan, Patina Saray Tavan ve Gümüş Saray Tavan renklerimiz mevcuttur. Saray tavan ürünlerinin kare saray tavan, oval saray tavan, dikdörtgen saray tavan, yıldız saray tavan şeklinde modelleri bulunmaktadır. 

Saray Tavan Kullanım Alanları

Ev veya işyerinizin havasını canlandırabilir ve derinlik katabilirsiniz. Zengin model seçenekleri ile kendi stilinizi oluşturup mükemmel bir kombinasyon sağlayabilirsiniz.Saray tavanlarınızı kartonpiyer, çıta ve motifler ile farklı konseptler kullanılarak Osmanlı ihtişamını yansıtan bir dekorasyon sağlayabilirsiniz. Tüm Yaşam alanlarına (Alış Veriş Merkezleri, Bankalar, Evler, Fuar Stantları, Güzellik Merkezleri, Hastane ve Sağlık Merkezleri, Kış Bahçeleri, Kütüphaneler, Ofisler, Okullar, Oteller, Restaurant ve Kafeler, Sergi Salonları, Spor Salonları, Tatil Köyleri, Tekne ve Yatlar, Tiyatro ve Konser Sahneleri, Toplantı Salonları) dekor amaçlı kullanabilirsiniz.  

Saray Tavan Montajı Nasıl Yapılır? 

Saray tavan ürünleri montaja hazır halde satışı yapılır. Boya gerektirmez. Saray tavan göbeklerinin montajı kenarlarında bulunan hazır dübel yerlerinden duvara dübel yardımı ile monte edilir. Ayrıca yapıştırma işi yoktur, uygulaması temizdir.İstenildiği zaman sökülüp başka yerde kolaylıkla monte edilmektedir.

Saray Tavan Uygulama Videosu

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR