Teak Mdf Sol Bitiş Kapama Çıtası 3 cm
Teak Mdf Sol Bitiş Kapama Çıtası 3 cm

Teak Mdf Sol Bitiş Kapama Çıtası 3 cm (MDF1841-T-SOL)

0,00
Marka : Dekonil
KDV Dahil : $2.77
İndirimli : $2.31
KDV Dahil : $2.31
Stok Miktarı : 47,6

Kargo ücreti "ALICI ÖDER" olarak gönderilecektir.

 

Fiyatımız 1 metre icin geçerlidir.

Metre

Artır Azalt

Teak Mdf Sol Bitiş Kapama Çıtası 3 cm

Mdf Bitiş Profilinin genişliği 3 cm yüksekliği 1,5cm ve uzunluğu 280 cm'dir. Sitedeki fiyatımız 3 cm eninde 1 metre uzunluğunda (3cmx100 cm) birim fiyatımızdır. İhtiyacınız olan ürün adedini 2,8 metre ve katları olarak sepetinize ekleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Mdf Bitiş Profili Özellikleri

MDF Duvar ve tavan lambrilerimiz darbeye dayanıklıdır, hammaddesi mdf'dir, lüks dekoratif lambiri profilleri modellerimiz hem duvar dekoru hem de tavan dekorasyonunda kullanılmaktadır. Ürünümüz Piyasadaki Stropiyer ve Köpük gibi değildir.

Mdf Bitiş Profili Ölçüsü

En : 3 cm

Derinlik: 1,5 cm

Boy : 2,80 cm

Mdf Bitiş Profili Uygulama

Mdf duvar ve tavan lambri panellerimizin montajı testere ve silikon ile yapılmaktadır. İstediğiniz ölçülerde testere ya da makine ile kesimini yapıp silikon ile uygulama yapacağınız alana rahatça yapıştırabilirsiniz. Gerek duyulması halinde ek yerlerine kompresör çivi tabancası ile üst ve alttan olacak şekilde uygulamasını yapabilirsiniz. Montaj hizmetimiz mevcuttur profesyonel destek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
while True: text = input("En ebatını giriniz: ") try: numerical_value = float(text) except ValueError: print("Lütfen bir sayı giriniz.") continue result = numerical_value / 11.5 print("Sonuç:", result) while True: lambri_fiyati = input("Lambri fiyatını giriniz: ") try: lambri_fiyati = float(lambri_fiyati) break except ValueError: print("Lütfen geçerli bir fiyat giriniz.") final_price = result * lambri_fiyati print("Fiyat:", final_price) break