₺19,65 KDV Dahil
₺23,58 KDV Dahil
₺19,65 KDV Dahil
₺23,58 KDV Dahil
₺21,24 KDV Dahil
₺25,96 KDV Dahil
₺21,24 KDV Dahil
₺25,96 KDV Dahil
₺21,24 KDV Dahil
₺25,96 KDV Dahil
₺27,14 KDV Dahil
₺31,86 KDV Dahil

Saray Tavan Süpürgelikler Modelleri ve Fiyatları

Son zamanlarda sıklıkla kullanılan bir dekorasyon ögesi olan saray tavan süpürgelik, evinizin daha şık görünmesini sağlar. Biz de bu yazımızda öncelikle saray tavan süpürgelik hakkında bilgi vereceğiz, daha sonra da saray tavan süpürgelik modellerine birlikte göz atacağız.

Süpürgelikler, genellikle duvarların dip kısımlarına uygulanan ve duvarla döşemeyi birbirine bağlayan ürünler olarak kabul edilir. Süpürgeliklerin genel amacı, köşe bitişlerinde oluşan kötü görüntüyü ortadan kaldırmaktadır. Tüm bunlara ek olarak duvarı korurlar, çizilmelere karşı adeta bir kalkan görevi görürler. Bu nedenle de evlerin olmazsa olmaz parçalarından biridirler. Zemin kaplama işlemlerinden sonra süpürgeliklerin eklenmesi ile evlere son bir şık dokunuş yapılır. Ancak şunu söylemekte de fayda vardır : süpürgeliklerin sadece duvar diplerinde kullanıldığı günler artık geride kaldı. Tavan süpürgelikleri günümüzde çok revaçta!

Saray Tavan Süpürgeliği Nedir?

 

Şık tavan süpürgelik modelleri, düz renk bir tavanın daha dikkat çekici, daha hoş bir görünüme kavuşmasını sağlar. Tavanları hareketlendiren ve içerisinde bulunduğu ortama derinlik katan bu ürünler, iç mekanları ferahlatmak için de kullanılırlar. Evin her bölmesine uygulanabilir olan tavan süpürgelikleri, çok çeşitli görünümlere sahip olabilir. Farklı malzemeden de üretilebilirler. Tavan kaplamalarından farklı olarak süpürgelikler, kaliteli malzemeden yapıldıklarında sararmazlar. Eskime veya eprime yapmazlar. İlk günkü şıklığı ile kullanıma devam etmek böylece mümkün olur. İstenilen yüksekliğe göre konumlandırılabilen, istenilen boy ve yükseklikte ayarlanabilen tavan süpürgelikleri, evinizi uygun fiyatlarla yenilemenizi sağlar, ferah bir hava katar. Saray tavan ürünleri genellikle sert plastik olan PVC’den üretilirler. Alçı veya strafor olmadıkları için daha kullanışlıdırlar.

 

 

Saray Tavan Süpürgeliği Nerelerde Kullanılır? Nasıl Uygulanır?

 

Saray tavan süpürgelikleri, düğün salonlarından camilere, restoranlardan vitrinlere, kafelerden bireysel konutlara kadar çok geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. Çok çeşitli renk ve modellerde üretilebilmektedir. Saray tavan lake süpürgelikler daha çok bireysel konutlarda, saray tavan eskitme süpürgelikler ise daha büyük alanlarda tercih edilir. Genellikle altın, gümüş, eskitme ve beyaz renklerinde olurlar. Bu renkler arasında en çok tercih edileni beyaz ve eskitme olandır. Her tür tavana uygulanabilirler. Asma tavanlara, gergi tavanlara veya strafor tavanlara kolayca yapılabilir. Asma tavanlarda yer alan kötü görüntüler kapatır, gergi tavanların çekiciliğini arttırır, strafor tavana uygulanması ise daha az maliyetlidir. Tüm bu sebepler göz önünde bulundurulduğunda saray tavan süpürgeliklerinin, yakın gelecekte daha çok tercih eidleceğini söyleyebiliriz.

 

Eğer eviniz için  saray tavan süpürgeliği  arıyorsanız ve işe nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız, 2011 yılından beri müşterilerine kaliteli hizmet sunan Dekonil Saray Tavan’ın internet sitesine göz atabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine ve renk skalasına sahip olan Dekonil Saray Tavan’da aradığınızı kolayca bulabilirsiniz.