Eskitme Audy Kartonpiyer 12cm | Dekonil
Eskitme Audy Kartonpiyer 12cm | Dekonil
Eskitme Audy Kartonpiyer 12cm | Dekonil
Eskitme Audy Kartonpiyer 12cm | Dekonil

Eskitme Audy Kartonpiyer 12cm (DA120-E)

0,00
Marka : Dekonil
Fiyat : $4.49
Stok Miktarı : 16,8

Kargo ücreti "ALICI ÖDER" olarak gönderilecektir.

 

Fiyatımız 1 adet için geçerlidir.

Adet

Artır Azalt

Dekoratif Audy Kartonpiyer 12cm

Audy Saray Kartonpiyer Özellikleri

Saray Kartonpiyerin genişliği 12 cm, uzunluğu 240 cm'dir. Sitedeki fiyatımız 1 adet için geçerlidir. İhtiyacınız olan adeti sepete ekleyip satın alabilirsiniz.

Darbeye karşı dayanaklı, nem ve sudan etkilenmez, Çok kaliteli uzun ömürlü hafif ve kolay montaj edilir. Ürünümüz piyasadaki stropiyer ve köpük gibi değildir. 

İşlemeli kartonpiyerleri saray tavan uygulamalarına kombin olarak kullanılarak kusursuz bir tasarım elde edebilirsiniz. Kartonpiyerlerin renkleri saray tavanların renkleri ile takım olacak şekilde tasarlanmıştır.

Audy Saray Kartonpiyer Nasıl Uygulanır ?

Uygulama yapacağınız alandaki tavan ölçülerine göre köşeleri 45 derecelik açı ile kesilmiş kartonpiyerleri kompresör çivi tabancası ile tavanınıza sabitleyebilirsiniz.İşlemeli saray kartonpiyerlerinin birleşim noktalarını daha kusursuz bir hale getirmek için birleşim noktalarında kartonpiyer köşe motiflerini tercih edebilirsiniz.

Saray Kartonpiyer Uygulama Hizmeti

İstanbul içinde uygulama hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ustalarımızın yaptığı örnek duvar çıta uygulama videosunu izleyebilirsiniz.

Saray Kartonpiyer Uygulama Videosu

RENK
Eskitme
ÖLÇÜ
12 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR