Yeni Nesil Akustik Duvar Paneli

Yeni Nesil Akustik Duvar Paneli

Yeni Nesil Akustik Duvar Paneli

Tasarım ve akustik yalıtımın bir arada olduğu çok amaçlı kullanılan akustik duvar panelleri 2023 yılının en çok tercih edilen ürünlerinden biridir.

Akustik duvar panelleri ses emici özelliği sayesinde, yaşam alanlarınızda daha konforlu bir ortam sunar. Darbeye ve suya karşı dayanıklı olması banyo, balkon ya da nem ve rutubetin olduğu alanlarda kullanım olanağı sağlamaktadır. Ayrıca akustik duvar paneli duvar ve tavan süslemelerinde tercih edilmektedir. Kurulumu kolay ve temiz bir ürün olması sebebiyle herkesin rahatlıkla satın alabileceği dekoratif bir üründür.

Akustik duvar paneli, yüzeyinde bulunduğu ses emici malzeme sayesinde, ses dalgalarını engeller ve ortamdaki yankıyı en aza indirgenir. Akustik malzemeler doğru yerleşim planıyla uygulandığında en etkili sonucu verir ve estetik olarak hoş tasarımlara imkan sunarlar. Sesi düzgün bir şekilde absorbe edebilmek ve akustik izolasyon sağlayabilmek için akustik malzemeler görünür yüzeylere asılmalıdır.

Akustik duvar paneliyle bir yandan sesi en aza indirgerken, aynı zamanda dekoratif süsleme olarak kullanabilirsiniz. Örneğin TV ünitesi arkası dekorasyonu, yatak odası dekorasyonu, koridor dekorasyonu ya da ofis dekorasyonu gibi birçok yaşam alanlarında dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Akustik malzemenin üzerinde herkesin son dönemlerde bildiği ve yaşam alanlarında sıklıkla uyguladığı tavan ve duvar lambri ürünü bulunmaktadır. Bu yüzden akustik duvar paneli kullanıcılarımız tarafından oldukça sevilmiş ve tercih edilmiştir.

Akustik duvar panelimizin genişliği 35 cm, uzunluğu 280 cm’dir. Standart duvar ölçülerine sahip olması kullanım açısından sizlere konfor sağlamaktadır. Bu ürünlerimizde en çok tercih edilen 3 renk çalışılmıştır. Modern ve şıklıktan vazgeçemeyen kişiler için siyah, ahşap görünümünü seven kişiler için ceviz ve meşe renkleri bulunmaktadır.

Akustik duvar panellerimizin bir diğer avantajlı özelliği ise, esnek ve bükülebiliyor olmasıdır. Bu bize yamuk duvarınız varsa ya da kolonlarınızın şekli bozuk veya oval geliyorsa, akustik duvar paneli ölçü almadan kolay bir şekilde duvara sabitleyebilirsiniz. Böylelikle biçimsiz görünen kolon veya duvarlarınız var ise, akustik panel ile dekore edebilir, kötü görüntüyü kamufle edebilirsiniz.

Sitemizde 1 adet fiyatımız bulunmaktadır. Online sipariş ve ürünleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Etiketler: akustik duvar paneli, akustik panel , dekoratif akustik panel
Şubat 03, 2023
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR