Dış Cephe Lambri

Dış Cephe Lambri

Dış Cephe Lambri

Dış cephe kompozit lambrilerimiz suya, rutubete, darbeye dayanıklıdır, hammaddesi kompozittir. Su ve nemden etkilenmediği için dış mekan dekorasyonlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Uzun ömürlü bir üründür. Sitemizde iki rengi mevcuttur. Talebe göre farklı renkleri sipariş edilmektedir.

 

Dış Cephe Lambri Özellikleri

Dış cephe lambrilerin eni 20 cm, yüksekliği 3 cm ve boyu 2,90 cm’dir. Darbe ve suya karşı dayanıklı olup, malzemesi kompozittir.

Dış cephe lambri sanayileşmenin ürettiği ve geleneksel yöntemler yerine çeşitli yapı malzemelerinden oluşan, yüksek performanslı yeni bir iç yapı bölmesidir. Çevre koruma, enerji tasarrufu ve kirlilik içermeyen bir üründür. Sismik dirence ve yangına dayanıklıdır. Ses yalıtımı olarak kullanılabilir. Ayrıca modern mimari için ideal bir enerji tasarrufu sağlayan duvar malzemesidir. Renk ve doku çeşitliliğinin oldukça fazla olması kullanıcıların öncelikli tercih sebeplerindendir. Sitemizde iki rengi mevcuttur, talebe göre farklı renk seçenekleri getirilmektedir.

Dış cephe kompozit Lambriler;

- Renkleri solma yapmaz, neme ve uv ışıklarına karşı dayanıklıdır.

- Boya ve cila gerektirmez, yüzeyi silinebilir.

- B1 yanmazlık özelliğine sahiptir.

Dış Cephe Lambri Nerelerde Kullanılır?

Dış cephe (kompozit) lambri dış mekanlarda, bina giydirmede oldukça sık kullanılan bir malzemedir. Reklam panoları ve dış dekorasyonda önemli bir konuma sahiptir. Sık tercih edilir. Bankalarda, otellerde, alışveriş merkezilerinde ya da metro istasyonlarında kullanılır. Dış cephe lambriler tüm dünyada mimarların en sık tercih ettiği malzemeden biridir. Yeni yapılan binalarda özellikle dekoratif bir görünüm sağlamak için bu yapı malzemesi kullanılır. Kompozit paneller sayesinde binalar daha şık ve estetik ve modern görünür.

Dış Cephe Lambri Modelleri ve Fiyatları

Dış cephe lambri (kompozit paneller) birden fazla renge sahiptir. Sitemizde iki renk seçeneği bulunmakta olup, isteğe göre diğer renk seçenekleri getirilmektedir. Güncel fiyatlarımızı buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Etiketler: dış cephe lambri, kompozit lambri, kompozit panel
Haziran 16, 2023
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR