Bafra Sıva Gri Mdf Tavan ve Duvar Lambri 22,5cm
Bafra Sıva Gri Mdf Tavan ve Duvar Lambri 22,5cm
Bafra Sıva Gri Mdf Tavan ve Duvar Lambri 22,5cm

Bafra Sıva Gri Mdf Tavan ve Duvar Lambri 22,5cm (MDF210-SG)

0,00
Marka : Dekonil
KDV Dahil : $5.87
İndirimli : $4.89
KDV Dahil : $4.89
Stok Miktarı : 280

Kargo ücreti "ALICI ÖDER" olarak gönderilecektir.

Sitedeki fiyatımız 22,5 cm eninde 1 metre uzunluğunda birim fiyatımızdır.

Metre

Artır Azalt

Bafra Sıva Gri Mdf Tavan ve Duvar Lambri 22,5cm

Dekonil Panelnin genişliği 22,5 cm uzunluğu 280 cm'dir. Sitedeki fiyatımız 22,5 cm eninde 1 metre uzunluğunda (22,5cmx100 cm) birim fiyatımızdır. İhtiyacınız olan ürün adedini 2,8 metre ve katları olarak sepetinize ekleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

MDF Panel Özellikleri

MDF Duvar ve tavan panellerimiz darbeye dayanıklıdır, hammaddesi mdf'dir, mdf panel modellerimiz hem duvar dekoru hem de tavan dekorasyonunda kullanılmaktadır.

MDF Duvar ve Tavan Panel Ölçüsü

En : 22,5 cm

Derinlik: 0,8 cm

Boy : 2,80 cm

Duvar ve Tavan Lambiri Uygulama

Mdf duvar ve tavan panel panellerimizin montajı testere ve silikon ile yapılmaktadır. İstediğiniz ölçülerde testere ya da makine ile kesimini yapıp silikon ile uygulama yapacağınız alana rahatça yapıştırabilirsiniz. Gerek duyulması halinde ek yerlerine kompresör çivi tabancası ile üst ve alttan olacak şekilde uygulamasını yapabilirsiniz. Montaj hizmetimiz mevcuttur profesyonel destek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hammadde
MDF
Renk
Gri
Ölçü
22,5 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
document.querySelector("#yatayOlcu").addEventListener("input", event => { if(document.querySelector("#dikeyOlcu").value){ console.log(event.currentTarget.value); document.querySelector("#olcuSonuc").value = document.querySelector("#dikeyOlcu").value * event.currentTarget.value; } }); document.querySelector("#dikeyOlcu").addEventListener("input", event => { if(document.querySelector("#yatayOlcu").value){ console.log(event.currentTarget.value); document.querySelector("#olcuSonuc").value = document.querySelector("#yatayOlcu").value * event.currentTarget.value; } }); -->