Akçaağaç Dış Cephe Lambri Kaplaması 13,5 cm
Akçaağaç Dış Cephe Lambri Kaplaması 13,5 cm
Akçaağaç Dış Cephe Lambri Kaplaması 13,5 cm
Akçaağaç Dış Cephe Lambri Kaplaması 13,5 cm

Akçaağaç Dış Cephe Lambri Kaplaması 13,5 cm (DCK14-AA)

0,00
Marka : Dekonil
KDV Dahil : $14.40
İndirimli : $12.00
KDV Dahil : $12.00
Stok Miktarı : 9953,6

Kargo ücreti "ALICI ÖDER" olarak gönderilecektir.

 

Fiyatımız 1 metre icin geçerlidir.

Metre

Artır Azalt

Akçaağaç Dış Cephe Lambri Kaplaması 13,5 cm

Dekonil Lambrinin genişliği 13,5 cm uzunluğu 290 cm'dir. Sitedeki fiyatımız 20 cm eninde 1 metre uzunluğunda (13,5 cmx100 cm) birim fiyatımızdır. İhtiyacınız olan ürün adedini 2,9 metre ve katları olarak sepetinize ekleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Dış Cephe Lambri Özellikleri

Dış cephe lambrilerimiz suya, rutubete, darbeye dayanıklıdır, hammaddesi kompozittir. Ürünümüz Piyasadaki Stropiyer ve Köpük gibi değildir.

Kompozit duvar paneli; sanayileşmenin ürettiği ve geleneksel yöntemler yerine çeşitli yapı malzemelerinden oluşan, yüksek performanslı yeni bir iç yapı bölmesidir. Çevre koruma, enerji tasarrufu ve kirlilik içermeyen, hafif, sismik direnç, yangın / ısı koruma, ses yalıtımı, hızlı inşaat gibi birçok belirgin avantajı vardır, modern mimari için ideal bir enerji tasarrufu sağlayan duvar malzemesidir.Renk ve doku çeşitliliğinin oldukça fazla olması kullanıcıların öncelikli tercih sebeplerindendir.

- Renkleri solma yapmaz, neme ve uv ışıklarına karşı dayanıklıdır.

- Boya ve cila gerektirmez, yüzeyi silinebilir.

- B1 yanmazlık özelliğine sahiptir.

 

Dış Cephe Lambri Ölçüsü

En : 13,5 cm

Yükseklik: 3 cm

 

 

 

Boy : 2,90 cm

Hammadde
Kompozit
Renk
Akçaağaç
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
while True: text = input("En ebatını giriniz: ") try: numerical_value = float(text) except ValueError: print("Lütfen bir sayı giriniz.") continue result = numerical_value / 11.5 print("Sonuç:", result) while True: lambri_fiyati = input("Lambri fiyatını giriniz: ") try: lambri_fiyati = float(lambri_fiyati) break except ValueError: print("Lütfen geçerli bir fiyat giriniz.") final_price = result * lambri_fiyati print("Fiyat:", final_price) break