Ahşap Seperatör Duvar Bölme Profili 5*5 cm
Ahşap Seperatör Duvar Bölme Profili 5*5 cm
Ahşap Seperatör Duvar Bölme Profili 5*5 cm
Natural Çam Seperatör Duvar Bölme Profili 5*5*280cm

Natural Çam Seperatör Duvar Bölme Profili 5*5*280cm (DS-001)

0,00
Marka : Dekonil
Fiyat : $24.60
İndirimli : $20.50
Stok Miktarı : 741

Kargo ücreti "ALICI ÖDER" olarak gönderilecektir.

 

Fiyatımız 1 adet için geçerlidir.

ADET

Artır Azalt

Ahşap Seperatör Özellikleri

Ahşap seperatörün genişliği 5 cm uzunluğu 280 cm'dir. Sitedeki fiyatımız 1 adet fiyatımızdır. İhtiyacınız olan adeti hesaplayıp toplamı sepete ekleyip satın alabilirsiniz.

En : 5 cm

Derinlik : 5 cm

Boy : 280 cm

Dekoratif Ahşap Bölme Paravan

Ahşap seperatörler genellikle dekorasyonun ve uyumun arandığı alanlarda kullanılır. Ahşap seperatör modelleri ile ara bölme, oda bölme şeklinde dekorasyonlar yapabilirsiniz. Kullanım alanı geniş olan seperatörler, ev tipi gibi yerlerde uygun olabileceği gibi ofis tipi kullanım için de uygundur. Oda ayırıcı paravan olarak da bilinmek ile beraber ayrıca görülmesi istenmeyen alanların kapatılmasında da tercih edilmektedir. Son zamanlarda tekrar trend olan ahşap seperatörler; koridor ve kabin oluşturmak için sıkça tercih edilen yöntemlerden. Ev/ofis içerisinde kayıp alan olarak nitelendirilebilecek yerleri kullanıma kazandırarak verimlilik oluşturmasının yanı sıra isteğe bağlı olarak çok amaçlı ev eşyası olarak da tasarlanabilir ve hem modern, hem de nostaljik (vintage) bir görünüm verir.

 

Ahşap Seperatör Özellikleri

- 1. sınıf Mdf'den üretilmektedir.

- Renkleri solma yapmaz, zamanla sıkılmanız durumunda boyayabilirsiniz.

- Yüzeyi silinebilir. Su bazlıdır.

 

 

- İç dekorasyonda, tüm alanları bölmek için kullanabilirsiniz.

RENK
Ceviz
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
while True: text = input("En ebatını giriniz: ") try: numerical_value = float(text) except ValueError: print("Lütfen bir sayı giriniz.") continue result = numerical_value / 11.5 print("Sonuç:", result) while True: lambri_fiyati = input("Lambri fiyatını giriniz: ") try: lambri_fiyati = float(lambri_fiyati) break except ValueError: print("Lütfen geçerli bir fiyat giriniz.") final_price = result * lambri_fiyati print("Fiyat:", final_price) break