ROKA WALLPAPER (PAGE:24) - 16.5 m2
ROKA WALLPAPER (PAGE:24) - 16.5 m2
Adawall Roka Duvar Kağıdı 23107-1

Adawall Roka Çatlak Desen Duvar Kağıdı 23107-1 (23107-1 / 15.6 MTR)

0,00
Fiyat : $64.80
İndirimli : $54.00
Stok Miktarı : 254

Kargo ücreti "ALICI ÖDER" olarak gönderilecektir.

 

Fiyatımız 1 rulo icin geçerlidir.

Rulo

Artır Azalt

Adawall Roka Duvar Kağıdı

Adawall Roka Duvar Kağıdı, değişimin bir parçası olmak için hepimizin ihtiyacı olan temiz havadır. Bu değişim, tıpkı bir zamanlar doğayla iç içe yaşayan atalarımız gibi bizi de doğaya bağlayacaktır. Roka, son teknoloji üretim hattımız ve üretim sürecinde kullandığımız en kaliteli çevre dostu malzemelerle doğa esintisinin harika bir sonucudur. Taş desenleriyle bütünleşen eşsiz dokunuşlara bayılacak, görkemli mermer tasarımları ile huzur bulacaksınız. Modern tuğla, mermer, taş ve beton desenleriyle yaşam alanlarınızı değişimin bir parçası haline getirebileceksiniz. Sizi yeni modern yolculuğumuza davet ediyoruz.

 

Adawall Roka Duvar Kağıdı Özellikleri


En: 106 cm Uzunluk:15,6 m (16m² )

Kapladığı Alan : 16 metrekare alan kaplar.

Tür: NonWoven + vinil kaplı 

Uygulama Yöntemi: Tutkal kağıdı sürülmeli

 

Leke ve kir tutmaz. Lekeler kolaylıkla çıkabilmektedir. %100 oranında silinebilir ve hijyeniktir. Hava alabilen duvar kağıtlarının güneş ışığına dayanıklılığı vardır ve hiçbir şekilde solmaz. Sağlıklı ve doğaldır anti-bakteriyel, nefes alabilen özelliklere sahiptir. Akustik ve ses emici özelliği vardır. Kanserojen madde içermez ve koku yapmaz. Üretimleri Renk ve desen baskısı yapılan birinci hamur kağıttan yapılmıştır.


Adawall Roka Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?

İşlenebileceği duvar yapısı: Çok bozuk olmayan hafif pürüzlü duvarlarda ve saten alçılı düz duvarlarda kullanılmasını tavsiye ediyoruz.Genelde duvarlar yıllarca defalarca boyanmış oluyor ve düzleşmiş oluyor bu tip duvarlarda da kullanılabilir, fakat bu duvar kağıtları vinil (plastik) dokuda olduğu için mutlaka yan yana sıfır işlenir bu sebepten dolayı duvarın düzgün olmasına dikkat edilmelidir. Tutkal kağıdı sürülerek uygulanmaktadır.

 

DESEN
Çatlak Desenli
RENK
Beyaz Gümüş
ÖLÇÜ
106cm*16m (16m²)
KALİTE
Tekstil
MENŞEİ
Yerli
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR