Adawall Octagon Düz Duvar Kağıdı 1203-3
Adawall Octagon Düz Duvar Kağıdı 1203-3
Adawall Octagon Düz Duvar Kağıdı 1203-3

Adawall Octagon Düz Duvar Kağıdı 1203-3 (1203-3 / 10.0 MTR)

0,00
Fiyat : $64.80
İndirimli : $54.00
Stok Miktarı : 156

Kargo ücreti "ALICI ÖDER" olarak gönderilecektir.

 

Fiyatımız 1 rulo icin geçerlidir.

Rulo

Artır Azalt

Adawall Octagon Duvar Kağıdı

En: 106 cm Uzunluk:10 mt (10m²)

Kapladığı Alan : 10 metrekare alan kaplar.

Yukarıdaki fiyat, 1 rulo fiyatıdır.

Kağıt Türü: NonWoven + vinil kaplı 

Uygulama Yöntemi: Tutkal kağıdı sürülmeli

 

 

Adawall Octagon duvar kağıdı koleksiyonu sizlerle. Benzersiz ürün içeriği ile size özel eşsiz ve vizyonel bir yaşam alanı deneyimi vadediyor. Hayal gücünüz kadar güçlü çizgilere, bir duvar kağıdı koleksiyonunda bulabileceğinizi hayal dahi edemeyeceğiniz ikonik bir tasarım yeniliğine sahip. Üstelik gümüşün, altının, vizonun muhteşem zarif dokusuyla gözlerinize inanamayacağınız kadar sihirli. Koleksiyon portföyümüz genişledi, fakat sihir hiç değişmedi. Yeni koleksiyonumuz Octagon duvar kağıdı ile sizleri bir kez daha şaşırtmaya hazırız.

 

Adawall Octagon Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?    

İşlenebileceği duvar yapısı: Çok bozuk olmayan hafif pürüzlü duvarlarda ve saten alçılı düz duvarlarda kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Genelde duvarlar yıllarca defalarca boyanmış oluyor ve düzleşmiş oluyor bu tip duvarlarda da kullanılabilir fakat bu duvar kağıtları vinil (plastik) dokuda olduğu için mutlaka yan yana sıfır işlenir bu sebepten dolayı duvarın düzgün olmasına dikkat edilmelidir. Duvara işlenmesi:Desenler yan yana sıfır işlenir. Tutkal kağıdı sürülmelidir.

 

Ürün rengi telefon veya bilgisayar ekranında ton farkı yaratabilir. Farklı cihazlarda farklı tonlarda görünebilir. Emin olamadığınız durumlarda lütfen whatsapp hattımızdan detaylı fotoğraf isteyiniz.

DESEN
Düz
ÖLÇÜ
106cm*10,6m (10m²)
KALİTE
Vinly Nonwoven
MENŞEİ
Yerli
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR