Dekonil Kimdir?

Kurumsal Bir Firmada Başarılı Bir Yönetici İken Hayelleri Beşinde Koşmak için İşinide Ayrılıp, Dekorasyon Sektöründe Kendisini Bulur. İlk Yıllarda Kaya Yapı Fırat Kaya Olarak Şahış firmasını Kosgeb Desteği olarak 40m2 bir işyeri ile Başlar.  Hayelleri ve Hedeflerine uygun olması için Bir Marka Yaratmak gerekirdi. O Markayı yaratmak için Ploto Üniversitesi Grafiker Bölümünde Bizde Staj yapan öğrenciler ve O günkü çalışma arkadaşlarım ile 3 ay içinde dekonil.com markasını ortaya çıkardık. Marka Patendi vb. Resmi Projedürler Online Siteler vb. Temeleri atıldı.

Dekonil Firması İç Mimarlık ve Dekorasyon Hizmetleri vermek için 450m2 Yeni Mağazasına Geçiş yaptı. İnternet Satışları için ekip kuruldu. Toptan satış için ekipler kuruldu. Bugün Türkiyeni her ilinde bir çok ileçsine toptan satışımız mevcuttur. Dünyada 7 ülkeye ihracat yapan firmamız. Yatırımlarına ve İşini Dört ele sarılarak başarılı bir iş modeli gerçekleştirdi.

Halı Hazırda 30 kişili Beyaz yaka ve 20 kişilik usta ekibi 15 Tedarikçi ile Yoluna Emin Adımlarla Devam Ediyor. 

 

Dekonil Faaliyet Alanı Nedir?

 

Dekonil Firması 3 ana damarda oluşmaktadır.

1- İç Mimarlık ve Dekorasyon ; İstanbul Sınırları içerisinde A'dan Z'ye Tadilat ve Tamirat işleri, 3 boyutlu çizimler ile müşterisine farklılık sağlamaktayız.

2- e-Ticaret ; dekonil.com, dekonilsaraytavan.com, n11.com, gittigidiyor.com, hepsiburada.com, amazon.com ve trentyol.com da satışlarımız mevcuttur

3- Toptan Satış ; Türkiye ve 7 ülkeye toptan satış yapılmaktadır.

 

Dekonil Firmasını Başarılı olduğu Başlıca Ürünler Nelerdir.?

 

Duvar Kağıtları, Saray Tavanlar, Dekorasyon Profilleri, Mobilya Profilleri, Poliüretan Ürünler ve Yardımcı ürünler ile satış sağlanmaktadır.