Gri Taş Desenli Duvar Kağıdı 13251 (13251)

Marka : Dekonil
Fiyat : ₺54,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺48,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 100

Gri Taş Desenli Duvar Kağıdı 13251


En: 53 cm Uzunluk:10 mt (5m²)

Kapladığı Alan : 5 metrekare alan kaplar.

Yukarıdaki fiyat, 1 rulo fiyatıdır.

 

Taş Desenli Duvar Kağıdı Özellikleri

 

Menşei Türkiye'dir. Ürünün kağıt tabanlıdır. Hafif nemli bez kullanılarak silme işlemi gerçekleştirilir. Duvara işlenebilirliği çok kolay ve rahattır. Kolay sökülür.  Yanmaya dayanıksızdır. Isı ve ses yalıtımı sağlar.

 

Taş Desenli Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?

 

İşlenebileceği duvar yapısı:Pürüzsüz duvarlarda ve saten alçılı düz duvarlarda kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Genelde duvarlar yıllarca defalarca boyanmış oluyor ve düzleşmiş oluyor bu tip duvarlarda da kullanılabilir.  Rulo halindedir. Arkasına duvar kağıdı tutkalı sürülerek yapıştırma işlemi gerçekleştirilir. 

 

Önemli Not : Desenli ürünleri yan yana yapıştırma işleminde deseni yakalayabilmeniz için tavan yüksekliğinizin ölçüsüne 60 cm eklemeniz gerekmektedir. Bu pay her durumda fire verecektir. Uygulama yapılırken 1 mm üst üste bindirme yapılması gerekmektedir.

 

Uygulama Alanı : Tüm Yaşam alanlarına (Alış Veriş Merkezleri, Bankalar, Evler, Fuar Stantları, Güzellik Merkezleri, Hastane ve Sağlık Merkezleri, Kış Bahçeleri, Kütüphaneler, Ofisler, Okullar, Oteller, Restaurant ve Kafeler, Sergi Salonları, Spor Salonları, Tatil Köyleri, Tekne ve Yatlar, Tiyatro ve Konser Sahneleri, Toplantı Salonları) dekor amaçlı kullanabilirsiniz. Ev veya işyerinizin havasını canlandırabilir ve derinlik katabilirsiniz.

 

Kargo : 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. 

 

 

Müşteri hizmetleri : 0850 304 42 00

Whatsapp iletişim hattımız : 0553 170 20 64

  

Ürün rengi telefon veya bilgisayar ekranında ton farkı yaratabilir. Farklı cihazlarda farklı tonlarda görünebilir. Emin olamadığınız durumlarda lütfen whatsapp hattımızdan detaylı fotoğraf isteyiniz.

 

DESEN
Taş Desenli
RENK
Gri
ÖLÇÜ
53cm*10m (5m²)
KALİTE
Kağıt
MENŞEİ
Yerli
Benzer Ürünler