Soft Kaya Mdf Tavan ve Duvar Lambri 12cm
Soft Kaya Mdf Tavan ve Duvar Lambri 12cm
Soft Kaya Mdf Tavan ve Duvar Lambri 12cm

Soft Kaya Mdf Tavan ve Duvar Lambri 12cm (MDF120-SK)

0,00
Marka : Dekonil
KDV Dahil : $5.45
İndirimli : $4.54
KDV Dahil : $4.54
Stok Miktarı : 20

Kargo ücreti "ALICI ÖDER" olarak gönderilecektir.

 

Fiyatımız 1 metre icin geçerlidir.

Metre

Artır Azalt

Soft Kaya Mdf Tavan ve Duvar Lambri 12cm

Dekonil Lambrinin genişliği 12 cm uzunluğu 280 cm'dir. Sitedeki fiyatımız 12 cm eninde 1 metre uzunluğunda (12cmx100 cm) birim fiyatımızdır. İhtiyacınız olan ürün adedini 2,8 metre ve katları olarak sepetinize ekleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

MDF Duvar ve Tavan Lambri Özellikleri

MDF Duvar ve tavan lambrilerimiz darbeye dayanıklıdır, hammaddesi mdf'dir, lüks dekoratif lambiri profilleri modellerimiz hem duvar dekoru hem de tavan dekorasyonunda kullanılmaktadır. Ürünümüz Piyasadaki Stropiyer ve Köpük gibi değildir.

MDF Duvar ve Tavan Lambri Ölçüsü

En : 12 cm

Derinlik: 1,8 cm

Boy : 2,80 cm

Koli içerisinde 6 adet lambri bulunmaktadır.

Bir paket mdf lambri (6 adet) 2 m2 alan kaplamaktadır.

Duvar ve Tavan Lambiri Uygulama

Mdf duvar ve tavan lambri panellerimizin montajı testere ve silikon ile yapılmaktadır. İstediğiniz ölçülerde testere ya da makine ile kesimini yapıp silikon ile uygulama yapacağınız alana rahatça yapıştırabilirsiniz. Gerek duyulması halinde ek yerlerine kompresör çivi tabancası ile üst ve alttan olacak şekilde uygulamasını yapabilirsiniz. Montaj hizmetimiz mevcuttur profesyonel destek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Mdf Duvar ve Tavan Lambiri Uygulama Video

Hammadde
MDF
Ölçü
12 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
while True: text = input("En ebatını giriniz: ") try: numerical_value = float(text) except ValueError: print("Lütfen bir sayı giriniz.") continue result = numerical_value / 11.5 print("Sonuç:", result) while True: lambri_fiyati = input("Lambri fiyatını giriniz: ") try: lambri_fiyati = float(lambri_fiyati) break except ValueError: print("Lütfen geçerli bir fiyat giriniz.") final_price = result * lambri_fiyati print("Fiyat:", final_price) break