ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Poliüretan Plaster Sütun Modelleri ve Fiyatları

Dekonil boyanabilir Poliüretan Plaster Sütunlar, duvar ve tavan çıtaları tüm yaşam alanlarınızın ve mekanlarınızın vazgeçilmez dekoratif ürünleri haline gelmektedir. Yunan ve Roma mimarisini yansıtan en önemli mimari öğeleri olan Poliüretan Plaster Sütunlar mekanlarınızı daha zengin bir görünüme kavuşturuyor. Poliüretan Plaster Sütunları tarihi yapı restorasyonlarında, bina, düğün salonu, restoran girişlerinde ve birçok yerde kullanabilirsiniz. Tarihin dokularını günümüze taşıyan sütunlar dilediğiniz iç cephe boyalarıyla boyanabilmektedir. Ayrıca darbelere karşı dayanıklı olup su ve nemden etkilenmez.

Poliüretan Plaster Sütunları Nerelerde Kullanabilirim?

Günümüzde dekorasyonun bir parçası haline gelen boyanabilir Poliüretan Plaster Sütunlarımızı tüm yaşam alanlarınızda tercih edebilirsiniz. Örneğin; Düğün salonu girişlerin de sahnelerde, eğlence merkezlerinde, villa girişlerinde özel yapılı köşkler ve saraylarda kullanabilirsiniz.

Poliüretan Plaster Sütunların Özellikleri Nelerdir?

Poliüretan Plaster Sütunlar dilediğiniz iç cephe boyalarıyla boyanabilmektedir.

Boyanabilir Poliüretan Plaster Sütunları yarım sütun ya da tam tam sütun olarak tercih edebilirsiniz. Boyanabilir Poliüretan Plaster Sütunları iç cephe de tercih ettiğiniz gibi dış cephelerde de tercih edebilirsiniz.

Boyanabilir Poliüretan Plaster Sütunlar darbelere karşı dayanıklı olup su ve nemden etkilenmez.

Boyanabilir Poliüretan Sütunun boyu: 2 metredir.

Sütunun başlık kısmının boyu:40 cm’dir ve ayak kısmı:20 cm’dir.

Toplam boyu:2,60 cm’dir. Boyanabilir Poliüretan Sütunun çapı :30 cm’dir.

Poliüretan Plaster Sütunlar Nasıl Montaj Edilir?

Boyanabilir Poliüretan Plaster Sütun uygulamasını silikon ya da video yardımıyla yapabilirsiniz. İlk olarak ayak kısmını yerleştirip daha sonra gövde kısmını yerleştirebilirsiniz ve son olarak başlık kısmının montajını sağlayabilirsiniz. Boyanabilir Poliüretan Plaster Sütunları dilerseniz iç ya da dış cephe boyalarıyla boyayabilirsiniz veya ham haliyle tercih edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR