Milky Baby Bebek Çocuk Odası Duvar Kağıdı 432-1 l Dekonil
Milky Baby Bebek Çocuk Odası Duvar Kağıdı 432-1 l Dekonil
Milky Baby Bebek Çocuk Odası Duvar Kağıdı 432-1 l Dekonil

Milky Baby Bebek Çocuk Odası Duvar Kağıdı 432-1 (432-1)

0,00
Stok Miktarı : 28

Milky Baby Bebek Çocuk Odası Duvar Kağıdı

 

En: 53 cm Uzunluk:10 mt (5m²)

Kapladığı Alan : 5 metrekare alan kaplar.

Yukarıdaki fiyat, 1 rulo fiyatıdır.

 

Milky Baby Duvar Kağıdı Özellikleri

 

Menşei Türkiye'dir. Taban NonWoven /Üst Vinil. Silinebilmektedir. Nemli bez kullanılarak silme işlemi gerçekleştirilir. Duvara işlenebilirliği çok kolay ve rahattır. Kolay sökülür.  Yanmaya dayanıksızdır. Isı ve ses yalıtımı sağlar.

 

Milky Baby Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?

 

İşlenebileceği duvar yapısı: Pürüzsüz duvarlarda ve saten alçılı düz duvarlarda kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Genelde duvarlar yıllarca defalarca boyanmış oluyor ve düzleşmiş oluyor bu tip duvarlarda da kullanılabilir.

 

Uygulama : Uygulamaya başlamadan önce satın aldığınız ruloların içinde bulunan etiketlerdeki baskı numaralarının aynı olmasına dikkat ediniz. İşaretlediğiniz kağıtları katlayarak makas ile kesiniz. Tutkal işlemini uygularken kuru yer kalmayacak şekilde tutkallayınız ve özellikle kenarlarına bir miktar fazla sürünüz. Tutkallama işlemi bittikten sonra 10-15 dakika beklemeye bırakınız. Elde edilen dikey çizgiden başlayarak ilk boy kağıt şakülünde duvara yapıştırılır. Yapıştırılan kağıdın temiz bir bez veya sünger ile hava boşlukları alınır. Kağıdın alttan fazlalığı kesilir ve tekrar yapıştırılır. Döşeme esnasında, aynı desenler aynı yükseklikte yan yana yapıştırılmalıdır. İnsan Sağlığına ve Çevreye dost bir üründür. Uygulama sırası ve sonrasında koku yapmaz.

 

Önemli Not : Desenli ürünleri yan yana yapıştırma işleminde deseni yakalayabilmeniz için tavan yüksekliğinizin ölçüsüne 35-65 cm eklemenizi tavsiye ediyoruz. Bu pay her durumda fire verecektir.

 

Uygulama Alanı : Erkek çocuk odası, kız çocuk odası, erkek bebek odası ve kız bebek odası için kullanabilirsiniz. Bebek ve Çocuk Odaları için Duvar Kağıdını kullanabilirsiniz.

DESEN
Kız Çocuk
RENK
Beyaz Mavi Sarı
ÖLÇÜ
53cm*10m (5m²)
KALİTE
Vinly
MENŞEİ
Yerli
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR