Moderno 2700-1 Beyaz Mantar Desenli Duvar Kağıdı, Moderno Duvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatları Dekonil
Moderno 2700-1 Beyaz Mantar Desenli Duvar Kağıdı, Moderno Duvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatları Dekonil

Livart Makro Mix Mantar Görünümlü Duvar Kağıdı 2700-1 (2700-1)

0,00
Fiyat : ₺528,54  + KDV
KDV Dahil : ₺623,68
Stok Miktarı : 30
Kargo Alıcı Öder

Rulo

Artır Azalt

Livart Makro Mix Duvar Kağıdı 

En: 106 cm Uzunluk:16 m (16m²)

Kapladığı Alan : 16 metrekare alan kaplar.

Livart Makro Mix Duvar Kağıdı Özellikleri

Livart Makro Mix Duvar Kağıtları, Avrupa standartları üzerinde üretim gerçekleştirmektedir. Eşsiz tasarımlar yapan profesyonel ekibi ve son teknoloji üretim bandı ile hizmet vermektedir.

Leke ve kir tutmaz. Lekeler kolaylıkla çıkabilmektedir. %100 oranında silinebilir ve hijyeniktir. Hava alabilen duvar kağıtlarının güneş ışığına dayanıklılığı vardır ve hiçbir şekilde solmaz. Sağlıklı ve doğaldır anti-bakteriyel, nefes alabilen özelliklere sahiptir. Akustik ve ses emici özelliği vardır. Kanserojen madde içermez ve koku yapmaz. Üretimleri Renk ve desen baskısı yapılan birinci hamur kağıttan yapılmıştır.

Livart Makro Mix Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?

İşlenebileceği duvar yapısı:Çok bozuk olmayan hafif pürüzlü duvarlarda ve saten alçılı düz duvarlarda kullanılmasını tavsiye ediyoruz.Genelde duvarlar yıllarca defalarca boyanmış oluyor ve düzleşmiş oluyor bu tip duvarlarda da kullanılabilir fakat bu duvar kağıtları vinil (plastik) dokuda olduğu için mutlaka yan yana sıfır işlenir bu sebepten dolayı duvarın düzgün olmasına dikkat edilmelidir.

Duvara işlenmesi:Desenler yan yana sıfır işlenir.