Kare Saray Tavan Standart Paketi 120cm (5*5 m²) | Dekonil
Kare Saray Tavan Standart Paketi 120cm (5*5 m²) | Dekonil
Kare Saray Tavan Standart Paketi 120cm (5*5 m²)
Kare Saray Tavan Standart Paketi 120cm (5*5 m²) | Dekonil
Kare Saray Tavan Standart Paketi 120cm (5*5 m²) | Dekonil
Kare Saray Tavan Standart Paketi 120cm (5*5 m²) | Dekonil
Kare Saray Tavan Standart Paketi 120cm (5*5 m²) | Dekonil

Kare Saray Tavan Standart Paketi 120cm (5*5 m²) (DK120-PAKET)

5,00
Marka : Dekonil
Fiyat : $174.79
İndirimli : $145.66
Stok Miktarı : 200

Kargo ücreti "ALICI ÖDER" olarak gönderilecektir.

 

Fiyatımız 1 paket icin geçerlidir.

ADET

Artır Azalt

Osmanlı'dan Günümüze Saray Tavan Modelleri

Standart Kare Saray Tavan Paketi 120 cm 

Büyük alanlarda kullanılmak için tasarlanan standart 120 cm 'lik kare saray tavan paketi evinizin büyük oturma odalarında, salonlarda; ofisinizde restoruantlarda, otel girişlerinde, kullanabilirsiniz.Standart kare saray tavan paketi 5*5 metreye kadar uygulanması idealdir.  

Renk seçeneklerimiz Altın, Altın Bordo, Beyaza Altın, Eskitme, Patina, Gümüş. İstediğiniz rengi sepetinize ekleyip satın alabilirsiniz. Renk tercihinize uygun motif ve çıta gönderilmektedir. 

Kare Saray Tavan Paket İçeriği

Kare Saray Tavan 120*120 cm 1 Adet   (DK120-P)

D19 Saray Tavan Köşe Motif 41*26 cm 4 Adet  (DGM24-)

Papatya Motif 10*65cm 4 Adet (DGP34-)

Çıta Bordür Profil 4 cm 9,6 Metre (DA40-)

Saray Tavan Özellikleri

Solmazlık: Solmaz

Silinebilirlik: Silinebilir

Yanmazlık: Yanmaya dayanıksız

Osmanlı Saray tavan ürünleri kokusuzdur, uygulaması kolaydır. Birinci sınıf kalite malzemeden üretilmiştir. Tozsuz ve hasar vermeden kısa sürede montajı yapılır. Kolayca sökülebilir ve hafif malzemeden üretildiği için kolaylıkla taşınabilmektedir. Saray tavan ürünlerinde Altın Dikdörtgen Saray Tavan, Beyaza Altın Saray Tavan, Eskitme Saray Tavan, Bordo Altın Saray Tavan, Patina Saray Tavan ve Gümüş Saray Tavan renklerimiz mevcuttur. Saray tavan ürünlerinin kare saray tavan, oval saray tavan, dikdörtgen saray tavan, yıldız saray tavan şeklinde modelleri bulunmaktadır. Tüm Yaşam alanlarına (Alış Veriş Merkezleri, Bankalar, Evler, Fuar Stantları, Güzellik Merkezleri, Hastane ve Sağlık Merkezleri, Kış Bahçeleri, Kütüphaneler, Ofisler, Okullar, Oteller, Restaurant ve Kafeler, Sergi Salonları, Spor Salonları, Tatil Köyleri, Tekne ve Yatlar, Tiyatro ve Konser Sahneleri, Toplantı Salonları) dekor amaçlı kullanabilirsiniz. Ev veya iş yerinizin havasını canlandırabilir ve derinlik katabilirsiniz. Zengin model seçenekleri ile kendi stilinizi oluşturup mükemmel bir kombinasyon sağlayabilirsiniz.Saray tavanlarınızı kartonpiyer, çıta ve motifler ile farklı konseptler kullanılarak Osmanlı ihtişamını yansıtan bir dekorasyon sağlayabilirsiniz.

Saray Tavan Montajı Nasıl Yapılır?

Saray tavan ürünleri montaja hazır halde satışı yapılır. Boya gerektirmez. Saray tavan göbeklerinin montajı kenarlarında bulunan hazır dübel yerlerinden duvara dübel yardımı ile monte edilir. Ayrıca yapıştırma işi yoktur, uygulaması temizdir.İstenildiği zaman sökülüp başka yerde kolaylıkla monte edilmektedir.

ŞEKİL
Kare
ÖLÇÜ
120cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
while True: text = input("En ebatını giriniz: ") try: numerical_value = float(text) except ValueError: print("Lütfen bir sayı giriniz.") continue result = numerical_value / 11.5 print("Sonuç:", result) while True: lambri_fiyati = input("Lambri fiyatını giriniz: ") try: lambri_fiyati = float(lambri_fiyati) break except ValueError: print("Lütfen geçerli bir fiyat giriniz.") final_price = result * lambri_fiyati print("Fiyat:", final_price) break