title
Gergi Tavan Örnekleri

Dijital Baskı Gergi Tavan

 

İstediğiniz görseli seçtikten sonra gergi tavanı yaptırabilirsiniz. Gergi tavan fiyatı sadece 1 metrekare alan için geçerlidir. Eğer farklı ölçülerde talebiniz var ise yapacağınız alanın en ve boyunu çarpıp kaç metrekare ise yukarı yuvarlayıp sepete eklemeniz gerekmektedir. Uygulanacak alanın en ve boy bilgilerini sipariş notunda belirtmeniz gerekmektedir. Gönderdiğiniz resim üzerinde sizin ölçülerinize uygun gerekli düzenleme sağlayıp onayınıza sunulur. Onay alındıktan sonra siparişiniz baskıya alınır.

 

İstediğiniz görseli bulamadıysanız yapmanız gerekenler çok basit !

  • Arama çubuğuna aramak istediğiniz görsele ait anahtar kelimeyi yazarak Enter tuşuna basın.
  • Beğendiğiniz görselin görüntüsünü bilgilsayarınıza kaydedin (görsel üzerinde mouse'un sağ tuşa basın ve 'resmi farklı kaydet' seçeneğine tıklayın) Kaydettiğiniz görseli [email protected] ' a veya 0553 170 20 64 nolu telefondan whatsapp hattımıza gönderebilirsiniz.

 

 

Gergi Tavan Özelllikleri

 

Baskılı PVC Membran, Alev almaz

Hammade Alman / Baskı Türkiye

Işığa İyi Derecede Dayanıklıdır. 

Temizlenmesi kolay, hijyenik ve silinebilir.

Darbelerden etkilenmez. Kesici aletlerden etkilenir.

İstenilen şekilde forma girer.

Alev-geciktirici özellikli 

Sökülüp tekrar monte edilebilir.

Her tip aydınlatma armatürleri anemostat, dedektör, sprinkler, ışıklı levha, güvenlik kamerası ve benzeri elemanların montajına uyumludur.

%100 Geri dönüşümlüdür.

Toz tutmaz. Boya ve bakım gerektirmez.

 

Gergi Tavan Nasıl Uygulanır ?

 

PVC gergi tavan sisteminin montaj yapılacak yerin derinliği 15-20cm arasında olmasına dikkat edilmelidir. PVC gergi tavan sistemi montajı, uygulama yapılacak alana uygun gergi tavan profil tiplerinin yerine montajından sonra, etrafına fitil dikili vaziyette ölçüsüne göre kesilmiş PVC membranların, bu profillere ısıtıcı vasıtasıyla gerilmesi ve sıkı geçirilmesi şeklinde yapılır.

 

Ek Alınması Gereken Ürünler: 240x320x10mm Alüminyum H Duvar Profili, 20x20mm Alüminyum F Tavan Profili, 40x20x20mm Alüminyum  W Tipi Birleştirici Profili, PVC Kenar Fitil 

 

Gergi Tavan İşçilik Uygulama Hizmeti

İstanbul içinde gergi tavan uygulama hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi için 0850 304 42 00 numaradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR