Eski Model Araba Özel Baskı Duvar Kağıdı
Eski Model Araba Özel Baskı Duvar Kağıdı

Eski Model Araba Özel Baskı Duvar Kağıdı (DP521)

Marka : Dekonil
Fiyat : ₺56,64(KDV Dahil)
İndirimli : ₺47,20(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 50

Eski Model Araba Özel Baskı Duvar Kağıdı


 

İstediğiniz görseli seçtikten sonra kağıt cinsini kalitesine göre ister vinil tabanlı kağıda isterseniz tekstil tabanlı kağıda özel baskı duvar kağıdı yaptırabilirsiniz. Kişiye özel baskı duvar kağıdı fiyatı sadece 1 metrekare alan için geçerlidir. Eğer farklı ölçülerde talebiniz var ise duvarınızın en ve boyunu çarpıp kaç metrekare olduğunu seçmeniz gerekmektedir. Uygulanacak alanın en ve boy bilgilerini sipariş notunda belirtmeniz gerekmektedir.

 

Kişiye özel duvar kağıtları ile evinize ve iş yerlerinize tarzınızı yansıtın.Özel Baskı Duvar kağıdı kategorisinde ürünlerimizin fiyatlarını görebilirsiniz ve güvenle online satın alabilirsiniz. Kişiye Özel Baskılı Duvar Kağıdı için istediğiniz görseli seçtikten sonra duvar ölçülerinizi en ve boy olarak tarafımıza bildirip duvar kağıdı olarak yaptırabilirsiniz. Gönderdiğiniz resim üzerinde sizin ölçülerinize uygun gerekli düzenleme sağlayıp onayınıza sunulur. Onay alındıktan sonra siparişiniz baskıya alınır. Siparişiniz 2-3 gün içinde adresinize teslim edilir.

 

Kişiye Özel Baskı Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır ? 

 

Parça halindedir. Arkasına duvar kağıdı tutkalı sürülerek yapıştırma işlemi gerçekleştirilir. Yapıştırma işlemi yapılırken vinil Duvar Kağıtlarında 2 cm üst üste bindirim yapılır ve mastar yardımı ile düzgün bir biçimde boydan boya kesilir.

 

İstediğiniz görseli sitemizde bulamadıysanız yapmanız gerekenler çok basit !

 

Dekonil olarak müşterilerimiz için Shutterstock görsellerini kullanımlarına sunuyoruz. 

 

Görsel aramak için buraya tıklayın


Arama çubuğuna aramak istediğiniz görsele ait anahtar kelimeyi yazarak Enter tuşuna basın.

Beğendiğiniz görselin görüntüsünü bilgilsayarınıza kaydedin (görsel üzerinde mouse'un sağ tuşa basın ve 'resmi farklı kaydet' seçeneğine tıklayın) Kaydettiğiniz görseli [email protected] ' a veya 0553 170 20 64 nolu telefondan whatsapp hattımıza gönderebilirsiniz.

 

Benzer Ürünler