2021 Yeni Trend Boyanabilir Poliüretan Sütunlar

2021 Yeni Trend Boyanabilir Poliüretan Sütunlar

2021 Yeni Trend Boyanabilir Poliüretan Sütunlar

Dekonil boyanabilir poliüretan sütunlar, duvar ve tavan çıtaları tüm yaşam alanlarınızın ve mekanlarınızın vazgeçilmez dekoratif ürünleri haline gelmektedir. Yunan ve Roma mimarisini yansıtan en önemli mimari öğeleri olan poliüretan sütunlar mekanlarınızı daha zengin bir görünüme kavuşturuyor. Poliüretan sütunları tarihi yapı restorasyonlarında, bina, düğün salonu, restoran girişlerinde ve birçok yerde kullanabilirsiniz. Tarihin dokularını günümüze taşıyan sütunlar dilediğiniz iç cephe boyalarıyla boyanabilmektedir. Ayrıca darbelere karşı dayanıklı olup su ve nemden etkilenmez.

Boyanabilir Poliüretan Sütunları Nerelerde Kullanabilirim?

Günümüzde dekorasyonun bir parçası haline gelen boyanabilir poliüretan sütunlarımızı tüm yaşam alanlarınızda tercih edebilirsiniz. Örneğin; Düğün salonu girişlerin de sahnelerde, eğlence merkezlerinde, villa girişlerinde özel yapılı köşkler ve saraylarda kullanabilirsiniz.

Boyanabilir Poliüretan Sütunların Özellikleri Nelerdir?

Poliüretan sütunlar dilediğiniz iç cephe boyalarıyla boyanabilmektedir.

Boyanabilir poliüretan sütunları yarım sütun ya da tam tam sütun olarak tercih edebilirsiniz. Boyanabilir poliüretan sütunları iç cephe de tercih ettiğiniz gibi dış cephelerde de tercih edebilirsiniz.

Boyanabilir Poliüretan Sütunlar darbelere karşı dayanıklı olup su ve nemden etkilenmez.

Boyanabilir Poliüretan Sütunun boyu: 2 metredir.

Sütunun başlık kısmının boyu:40 cm’dir ve ayak kısmı:20 cm’dir.

Toplam boyu:2,60 cm’dir. Boyanabilir Poliüretan Sütunun çapı :30 cm’dir.

Boyanabilir Poliüretan Sütunlar Nasıl Montaj Edilir?

Boyanabilir poliüretan sütun uygulamasını silikon ya da video yardımıyla yapabilirsiniz. İlk olarak ayak kısmını yerleştirip daha sonra gövde kısmını yerleştirebilirsiniz ve son olarak başlık kısmının montajını sağlayabilirsiniz. Boyanabilir Poliüretan Sütunları dilerseniz iç ya da dış cephe boyalarıyla boyayabilirsiniz veya ham haliyle tercih edebilirsiniz.

Ürünü incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. 

Etiketler: boyanabilir poliüretan sütun, poliüretan sütun, sütun,
Nisan 03, 2021
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR