VERA WALLPAPER (PAGE:23) - 16.5 m2
VERA WALLPAPER (PAGE:23) - 16.5 m2
VERA WALLPAPER (PAGE:23) - 16.5 m2

Adawall Vera Düz Duvar Kağıdı 1504-2 (1504-2 / 15.6 MTR)

0,00
Fiyat : $64.80
İndirimli : $54.00
Stok Miktarı : 425

Kargo ücreti "ALICI ÖDER" olarak gönderilecektir.

 

Fiyatımız 1 rulo icin geçerlidir.

Rulo

Artır Azalt

Adawall Vera Duvar Kağıdı

Vera, inanç anlamına gelen bir kadın ismidir. Biz her desenin benzersiz olduğuna, kendine özgün hikayesi ve cazibesi olduğuna inanıyoruz. Büyük bir sevgi ve dikkat ile bugünün trendini yakalayacak unutulmaz desenler yarattık. Şık geometrik süslemeler, etkileyici çiçek tasarımı, muhteşem tekstil dokuları, modaya uygun mermer ve taş desenleri – sizin için her deseni kusursuz formunda tasarladık. Modaya uygun tasarım kompozisyonlarını, modern mat ve metalik dokular ile harmanlayıp çarpıcı renk paletimiz ile vurguladık. 'Vera' koleksiyonu, yalnızca huzurlu değil aynı zamanda benzersiz iç mekân tasarımları oluşturmanızda hayal gücünüze geniş bir yelpaze sunacaktır.

 

Adawall Vera Duvar Kağıdı Özellikleri


En: 106 cm Uzunluk:15,6 m (16m² )

Kapladığı Alan : 16 metrekare alan kaplar.

Tür: NonWoven + vinil kaplı 

Uygulama Yöntemi: Tutkal kağıdı sürülmeli

 

Leke ve kir tutmaz. Lekeler kolaylıkla çıkabilmektedir. %100 oranında silinebilir ve hijyeniktir. Hava alabilen duvar kağıtlarının güneş ışığına dayanıklılığı vardır ve hiçbir şekilde solmaz. Sağlıklı ve doğaldır anti-bakteriyel, nefes alabilen özelliklere sahiptir. Akustik ve ses emici özelliği vardır. Kanserojen madde içermez ve koku yapmaz. Üretimleri Renk ve desen baskısı yapılan birinci hamur kağıttan yapılmıştır.


Adawall Vera Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?

İşlenebileceği duvar yapısı: Çok bozuk olmayan hafif pürüzlü duvarlarda ve saten alçılı düz duvarlarda kullanılmasını tavsiye ediyoruz.Genelde duvarlar yıllarca defalarca boyanmış oluyor ve düzleşmiş oluyor bu tip duvarlarda da kullanılabilir, fakat bu duvar kağıtları vinil (plastik) dokuda olduğu için mutlaka yan yana sıfır işlenir bu sebepten dolayı duvarın düzgün olmasına dikkat edilmelidir. Tutkal kağıdı sürülerek uygulanmaktadır.

DESEN
Düz
RENK
Krem
ÖLÇÜ
106cm*16m (16m²)
KALİTE
Vinly Nonwoven
MENŞEİ
Yerli
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR