Ucuz Duvar Kağıtları Modelleri ve Fiyatları

Ucuz duvar kağıtları modelleri uygun fiyat avantajları ile Dekonil'de. Birbirinden modern, kaliteli ve ucuz duvar kağıdı modelleri ile sizde hemen evinizi veya iş yerinizi kendi zevkinize göre dekore edebilirsiniz. Ucuz duvar kağıdı kapıda ödeme seçenekleri ile alışveriş imkanı sizi bekliyor. Ucuz duvar kağıt fiyatları 2020 için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Ucuz Duvar Kağıdı

Ucuz duvar kağıdı modelleri birbirinden güzel ve zengin model seçeneklerini Dekonil'de bulabilirsiniz. Ucuz duvar kağtları ile evlerinizde, iş yerlerinizde ve ortak yaşam alanlarınız da şık bir görünüme imza atabilirsiniz… Ucuz duvar kağıdı ile yaşam alanlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Güncel model ve fiyat seçenekleri ile sizleri dekonil.com'a bekliyoruz.

Ucuz Duvar Kağıdı Ölçüleri

Ucuz duvar kağıdı modellerimizin farklı ölçüleri bulunmaktadır. Ucuz duvar kağıdı modellerimizin ölçüleri; 5 m²- 10 m² - 16 m² olmak üzeredir.

Ucuz Duvar Kağıdı Özellikleri

Ucuz Duvar Kağıdı modellerimizin hafif vinil, ağır vinil, kağıt olarak seçenekleri mevcuttur. Duvar kağıdı modellerimizin çoğu vinil tabanlı duvar kağıdıdır. Vinil tabanlı duvar kağıdı olmasının en büyük avantajı ise daha kaliteli olması ve nemli be ile silinebilir olmasıdır.Vinil tabanlı duvar kağıdı modellerimiz uzun ömürlüdür. Vinil tabanlı duvar kağıdı modellerinin temizliğide oldukça kolaydır.Duvar Kağıtlarımız rulo olarak satılmaktadır.

Ucuz Duvar Kağıdı Kullanım Alanları

Ucuz duvar kağıdı modelleri ile yaşam alanlarınızda fark yaratabilirsiniz. Ucuz duvar kağıdı modellerinizi evlerinizde, iş yerlerinizde, eğlence merkezlerinde, kafelere tercih edebilirsiniz. Günümüzde en çok tercih edilen uygulama tekniği tek duvar desenli ve diğer duvarları Ucuz desenli bir duvar kâğıdı kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise ortamı derinlik hissi ve eşsiz bir görünüm kazandırmasıdır. Sizlerde salonunuzda tv  arkasında , yemek masasının olduğu bölümde, genç odası ve yatak odasında yatak kısmında Ucuz duvar kağıdı kullanabilirsiniz…

Ucuz Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır ?

Ucuz Duvar Kağıdını uygulanacak alanın ölçüleri alınır. Daha sonra desenler yan yana gelecek şekilde yerde kesilir ve sonra tutkal yardımıyla desen takibi olacak şekilde uygulanır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR