Adawall Seven Düz Desenli Duvar Kağıdı 7809-2
Adawall Seven Düz Desenli Duvar Kağıdı 7809-2
Adawall Seven Düz Desenli Duvar Kağıdı 7809-2

Adawall Seven Duvar Kağıdı 7809-2 (7809-2 / 15.6 MTR)

Fiyat : ₺575,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺335,34(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 24

 

Adawall Seven Desenli Duvar Kağıdı

 

En: 106 cm Uzunluk:15,6 m (16m² )

Kapladığı Alan : 16 metrekare alan kaplar.

 

Adawall Seven Duvar Kağıdı Özellikleri

 

Adawall, yedinci kataloğuna verdiği “Seven” ismiyle, duvar kâğıdı desenlerinde görünenin ardındaki gizemli derinliği, düz ve sade algılanan temalardaki mükemmel detaycılığı işliyor. Tıpkı, yedi rakamının aslında sadece bir rakam olmaması gibi, bu kataloğun içerisindeki kâğıtlar da duvar kâğıdı deyip geçemeyeceğiniz türden bir bambaşkalığa sahip.  

 

Nonwowen kağıttan üretilmiştir. Leke ve kir tutmaz. Lekeler kolaylıkla çıkabilmektedir. %100 oranında silinebilir ve hijyeniktir. Hava alabilen duvar kağıtlarının güneş ışığına dayanıklılığı vardır ve hiçbir şekilde solmaz. Sağlıklı ve doğaldır anti-bakteriyel, nefes alabilen özelliklere sahiptir. Akustik ve ses emici özelliği vardır. Kanserojen madde içermez ve koku yapmaz. Üretimleri Renk ve desen baskısı yapılan birinci hamur kağıttan yapılmıştır.

 

Adawall Seven Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?

 

İşlenebileceği duvar yapısı:Çok bozuk olmayan hafif pürüzlü duvarlarda ve saten alçılı düz duvarlarda kullanılmasını tavsiye ediyoruz.Genelde duvarlar yıllarca defalarca boyanmış oluyor ve düzleşmiş oluyor bu tip duvarlarda da kullanılabilir fakat bu duvar kağıtları vinil (plastik) dokuda olduğu için mutlaka yan yana sıfır işlenir bu sebepten dolayı duvarın düzgün olmasına dikkat edilmelidir.

DESEN
Düz
RENK
Mavi Gri
ÖLÇÜ
106cm*16m (16m²)
KALİTE
Vinly
MENŞEİ
Yerli