Bahçelievler Duvar Kağıdı Ustası (34006)

Fiyat : ₺216,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 40
Ücretsiz Kargo

İşçilik sadece duvar kağıdının uygulama bedelidir. Eski duvar kağıdı sökümü, duvar zemininde bozukların düzeltilmesi ve tutkal ücrete dahil değildir.

Duvar Kâğıdı Uygulama Ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz.


Dekonil, Duvar Kâğıdı Satışı ve Uygulaması Konusunda Tecrübeli ekiplerimiz ile duvar kağıdı ustası hizmeti vermektedir.


Duvar kâğıdı ustası arayan müşterilerimize bu hususta yardımcı oluyoruz.

 

Kaliteli, Farklı ve Desenli Duvar Kâğıtları vardır. Bunların her birisi kendi içinde farklı uygulama şekline ve farklı aksesuarlara ihtiyaç duymaktadır.

 

Duvar Kâğıdı Uygulaması sanattır. İşlerinde deneyimli kaliteli ekiplerimiz; İç mekân, Salon, Oturma Odası, Çocuk Odası, Mutfak Duvarı, Yatak Odası, Villa, Bina, Ev, Okul, Hastane, Otel, Eczane, İşyeri, Ofis, Daire, Koridor gibi alanlara basit bir mekânı daha canlı bir mekan haline Duvar Kağıdı uygulaması yaparak göz alıcı bir hale getire bilirsiniz. 

  

Bahçelievler İlçesinin Çobançeşme, Fevzi Çakmak, Zafer, Hürriyet, Şirinevler, Siyavuşpaşa, Bahçelievler, Cumhuriyet, Kocasinan, Soğanlı, Yenibosna mahalleleri ile Şirinevler Meydan, Haznedar Meydan, Basın Ekspress Yolu, Kuleli, Yenibosna Doğu Sanayi Sitesi, Adli Tıp Kurumu, UEFA Meydanı, Yayla, Eskidji Bit Pazarı, Wedding World AVM, Kuyumcukent, Star City Outlet, Radar, Ömür Plaza, İzzettin Çalışlar, İTKİB Dış Ticaret Kompleksi, Ömür, Metroport AVM, Koçtaş Yenibosna, Üçevler, Yenibosna Yıldırım Beyazıt Caddesi, Talatpaşa Caddesi, Ferit Selim Paşa Caddesi, Naci Kasım Caddesi, Merter Meydan AVM, Metroport AVM, Kadir Has Çocuk Dünyası, Kocasinan Vergi Dairesi, Yenibosna Vergi Dairesi, Merter Vergi Dairesi, Güneşli Vergi Dairesi gibi yerlere hizmet vermektedir.


Uygulama Usta hizmetini Satın Alma İşlemi aşağıdaki gibi satın alabilirsiniz:

1-     Uygulama yapılacak ürünün rulo ebadını seçiniz.

2-     Uygulama yapılacak olduğunuz rulo adedini seçiniz.

3-    Müşteri hizmetlerimiz sizi en kısa sürede arayarak randevu alacaklar.

4-     Duvar kağıdı ustalarımız gelerek en kısa sürede işlemi tamamlayacaklar.