duvar-citasi
ahsap-desen-lambri
duvar-citasi
saray-tavan
poliuretan-dekoratif-urunler
pvc-duvar-paneli
ahsap-seperator
isik-bandi
saray-tavan-dikdortgen
saray-tavan-oval
saray-tavan-kare
saray-tavan-dekorasyon-profilleri
boyanabilir-motifler
saray-tavan-motifleri
adawall-duvar-kagitlari
decowall-duvar-kagitlari
cocuk-odasi-duvar-kagidi
kisiye-ozel-baskili-duvar-kagidi
3-boyutlu-duvar-paneli
gergi-tavanlar

Dekonil Türkiye'nin En Büyük Dekorasyon Uzmanı

Duvar Kağıdı

Duvar kağıdı, modern yaşam standartlarının yaşam alanlarımıza yansımasıyla birlikte dekorasyon alanında yenilikçi hareketin öncülerinden biri olarak hayatımıza girdi. Bunca yıldır alışılagelmiş farklı renklerde düz boyaların aksine, desenli ve pek çok çeşitli duvar kaplama modelleri artık hem evlerimizde hem iş yerlerimizde hem de kamuya açık alanlarda iyi bir dekore parçası olarak kendini göstermekte. Her ne kadar hala temel duvar boyama alışkanlıkları da devam ediyor olsa da, çoğu kişinin alan dekorasyonu konusunda duvar kağıdı kullanımına ağırlık verdiği gözlerden kaçmıyor.

Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar kağıdı çeşitlerimiz; ithal duvar kağıdı, yerli duvar kağıtları, düz duvar kağıtları, desenli duvar kağıtları, damask desenli duvar kağıdı, taş desenli duvar kağıdı, çocuk odası duvar kağıdı, genç odası duvar kağıdı, mutfak desenli duvar kağıt, boyanabilir duvar kağıtları, tavan duvar kağıdı, mantar görünümlü veya mantar desenli ithal duvar kağıtları, 3 D boyutlu duvar kağıdı, kişiye özel baskı duvar kağıtları, çiçekli duvar kağıtları, proje duvar kağıtları ve dilediğiniz görseli, size özel resimlerinizi gönderin duvar kağıdı olarak duvarlarınıza tarzınızı

Duvar Çıtası

Duvar çıtaları hammaddesi olan hafif ve dayanıklı bir malzemeden yapılmaktadır. Taşınması ve monte edilmesinin kolay olması olası yaralanmaların önüne geçmektedir. Ayrıca boyanabilir duvar çıtaları iç cephe boyalarıyla kolay ve kalıcı bir şekilde boyanabilmektedir. Bir diğer yandan maddesinin dayanıklı bir malzeme olması, duvar çıtalarınızı uzun süre sorunsuzca kullanabilmenizi sağlar. Boyanabilir duvar çıtalarını evinizin ya da işyerinizin her yanında rahatça monte ettirebilir ve kullanabilirsiniz.Temel olarak ev ve oda duvarlarının daha boyutlu bir görünüme sahip olmasını sağlayan boyanabilir duvar çıtaları aynı zamanda duvar üstünde oluşturduğu birbirine dik birleşim noktaları sayesinde estetik bir görünüm sunmaktadır.

Duvar Çıtası Modelleri

Duvar Çıtası 2,5cm, 3cm, 4cm, 6cm ve diğer ölçüler

Boyanabilir duvar çıtanın boyu:240 cm'dir. Boyanabilir Duvar ve Tavan Profillerimizin; Hammadesi %70 kristal %30 antijottur. Darbeye Karşı Dayanaklı, Nem ve Sudan Etkilenmez, Çok kaliteli Uzun Ömürlü Hafif ve Kolay Montaj edilir. Ürünümüz Piyasadaki Stropiyer ve Köpük gibi değildir.

Boyanabilir duvar çıtası modellerimiz hem duvar süslemelerinde hemde tavan süslemelerinde kullanılmaktadır, Dekoratif boyanabilir duvar çıta modellerimiz mobilya süslemeleri kapı ve ayna süslemelerinde, duvar pano çerçeve dekor çalışmalarında kullanılmaktadır.Ürünlerimiz temiz ve kolay montaj edilebilir.

Saray Tavan

Evlerdeki, işyerlerindeki ve eğlence merkezlerindeki dekorasyon çeşitlerinde en merak edilen çalışmalardan biri saray tavan uygulamasıdır. Gerek çeşitlerinin neler olduğu, gerekse nasıl kullanıldığı pek çok kullanıcı tarafından merak edilmekte ve sıkça sorulmaktadır. Bu sebeple bir bilgilendirme yazısı yazmayı uygun bulduk. Öncelikle saray tavan çalışmalarının bu denli rağbet görmesinin sebebi, uygulanan çalışmanın söz konusu oda ya da bölümü çok daha ihtişamlı bir hale getiriyor oluşudur. Bu nedenle bilhassa son zamanlarda çok sık şekilde uygulanan bir çalışmadır. Dolayısıyla saray tavan uygulamasının nasıl yapıldığı, hangi maddeden üretildiği ve ne tür çeşitlerde uygulandığı çokça sorulmaktadır.

Saray Tavan Modelleri

Osmanlı Saray tavan ürünleri kokusuzdur, uygulaması kolaydır. Birinci sınıf kalite malzemeden üretilmiştir. Tozsuz ve hasar vermeden kısa sürede montajı yapılır. Kolayca sökülebilir ve hafif malzemeden üretildiği için kolaylıkla taşınabilmektedir. Poliüretan malzemeden üretilmiştir. Saray tavan ürünlerinde Altın Dikdörtgen Saray Tavan, Beyaza Altın Saray Tavan, Eskitme Saray Tavan, Bordo Altın Saray Tavan, Patina Saray Tavan ve Gümüş Saray Tavan renklerimiz mevcuttur. Saray tavan ürünlerinin kare saray tavan, oval saray tavan, dikdörtgen saray tavan, yıldız saray tavan şeklinde modelleri bulunmaktadır.Ev veya iş yerinizin havasını canlandırabilir ve derinlik katabilirsiniz. Zengin model seçenekleri ile kendi stilinizi oluşturup mükemmel bir kombinasyon sağlayabilirsiniz.Saray tavanlarınızı kartonpiyer, çıta ve motifler ile farklı konseptler kullanılarak Osmanlı ihtişamını yansıtan bir dekorasyon sağlayabilirsiniz.

Dekorasyon Profilleri

Dekorasyon profilleri ile artık bulunduğunuz mekanı gösterişli bir hale getirme zamanı! Birbirinden farklı en yeni modellerimiz ile kendi zevkinize ve isteğinize uygun profil seçeneklerini seçebilirsiniz. Dekorasyon profilleri ihtişamıyla gözlerinizi alamayacağınız dekorasyon modellerimiz ile sizlerle. Tavan ve duvarlarınızın şıklığını tamamlayacak Çıta modellerini, Bordür Modelleri, Süpürgelik Modelleri, Lambiri Modelleri, Köşe Profil Modelleri Dekorasyon Profilleri kategorisinde inceleyebilir online satın alabilisiniz.

Poliuretan Ürünler

Poliüretan ürünler iç ve dış sahalarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Montaj açısından çok fazla zorluğu olmamaktadır. Temiz ve kolay bir kullanım özelliğine sahiptir. Standart boy satışının yanında istediğiniz ölçüm aralıklarında da sipariş verebilirsiniz. Poliüretan ürün modelleri ve fiyatları hakkında bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Duvar Panelleri

Duvar panelleri kullanım avantajlarını sunan ve özel bir dekorasyon tasarımına yer açmanıza destek olan ürünlerdir. Son yıllarda kullanımına sıklıkla yer açılarak alanda estetik bir görüntünün de edinilmesini sağlayan duvar panelleri boyanabilme özelliği ile de yıllar boyu kullanım imkânını sunuyor. Son derece şık ve oldukça ideal olan bir çalışmaya gerçekleştiren panellerin uygulaması da oldukça kolaydır.