Poliüretan Payanda Modelleri

Dekoratif İç ve Dış Cephe Payanda Çeşitleri ve Fiyatları

Payandalar

Payandalar; balkon, teras, bahçe, duvar, dış cephe gibi farklı alanlarda taşıyıcı olarak destek veren yapı malzemeleri arasında bulunmaktadır. Payandalar poliüretan malzemelerden üretilmektedir. 

Poliüretan Payanda Fiyatları

Poliüretan payanda modelleri dekorasyonlarınıza özel bir görünüm katacak payandalara uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Payandalar diğer dekorasyon ürünlerine oranla daha ekonomik fiyatlara sahiptir.

Poliüretan Payanda Özellikleri

Uygulandığı binayı gençleştirir ve değer katar. Hem fonksiyonel hem de dekoratiftirler. Boyanabilir yüzeye sahiptirler. Hafiftir, uygulandığı alana ilave yük bindirmez. Uygulama kolaylığı sağlar.  Kısa uygulama süresi sayesinde zaman tasarrufu sağlar. İnşaat kirliliği yaratmaz. Nemden etkilenmez. Doğaya zarar vermez. Sertleştirilmiş yüzeyleri sayesinde zorlu iklim koşullarına ve darbelere dayanıklıdır. Yıkanabilir ve silinebilir, temizliği için özel bakım gerektirmez. Dokulu modelleri sayesinde daha gerçekçi görünür. Kışın donma ve çatlama, yazın yumuşama ve sarkma yapmaz. Denizlik, kat silme, söve ve sütun gibi dekoratif cephe kaplama ürünleri ile kombin oluşturarak dış  ve iç cephenizde şık bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR