Adawall Anka Ahşap Desenli Duvar Kağıdı 1605-3

Adawall Anka Ahşap Desenli Duvar Kağıdı 1605-3 (1605-3 / 15.6 MTR)

0,00
Fiyat : ₺522,64  + KDV
KDV Dahil : ₺616,72
Stok Miktarı : 192

Rulo

Artır Azalt

Adawall Anka Duvar Kağıdı


En: 106 cm Uzunluk:15,6 mt (16m²)

Kapladığı Alan : 16 metrekare alan kaplar.

Yukarıdaki fiyat, 1 rulo fiyatıdır.

Kağıt Türü: Kağıt Taban / Üst Vinil

 

Adawall Anka Duvar Kağıdı Özellikleri

 

Silinebilmektedir. Nemli bez kullanılarak silme işlemi gerçekleştirilir. Duvara işlenebilirliği çok kolay ve rahattır. Kolay sökülür. Yanmaya dayanıksızdır. Isı ve ses yalıtımı sağlar.

 

Adawall Anka Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?  

 

İşlenebileceği duvar yapısı: Çok bozuk olmayan hafif pürüzlü duvarlarda ve saten alçılı düz duvarlarda kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Genelde duvarlar yıllarca defalarca boyanmış oluyor ve düzleşmiş oluyor bu tip duvarlarda da kullanılabilir fakat bu duvar kağıtları vinil (plastik) dokuda olduğu için mutlaka yan yana sıfır işlenir bu sebepten dolayı duvarın düzgün olmasına dikkat edilmelidir.

 

Duvar Kağıdı Uygulama Talimatnamesi

 

Önemli Not : Uygulamaya başlamadan önce satın aldığınız ruloların içinde bulunan etiketlerdeki baskı numaralarının aynı olmasına dikkat ediniz. Desenli ürünleri yan yana yapıştırma işleminde deseni yakalayabilmeniz için tavan yüksekliğinizin ölçüsüne 20-60 cm eklemenizi tavsiye ediyoruz. Bu pay her durumda fire verecektir.

 

İşaretlediğiniz kağıtları katlayarak makas ile kesiniz. Tutkal işlemini uygularken kuru yer kalmayacak şekilde tutkallayınız ve özellikle kenarlarına bir miktar fazla sürünüz.Tutkallama işlemi bittikten sonra 10-15 dakika beklemeye bırakınız. Elde edilen dikey çizgiden başlayarak ilk boy kağıt şakülünde duvara yapıştırılır. Yapıştırılan kağıdın temiz bir bez veya sünger ile hava boşlukları alınır. Kağıdın alttan fazlalığı kesilir ve tekrar yapıştırılır. Döşeme esnasında, aynı desenler aynı yükseklikte yan yana yapıştırılmalıdır. Desenler yan yana sıfır işlenir.

 

Uygulama Alanı : Tüm Yaşam alanlarına (Alış Veriş Merkezleri, Bankalar, Evler, Fuar Stantları, Güzellik Merkezleri, Hastane ve Sağlık Merkezleri, Kış Bahçeleri, Kütüphaneler, Ofisler, Okullar, Oteller, Restaurant ve Kafeler, Sergi Salonları, Spor Salonları, Tatil Köyleri, Tekne ve Yatlar, Tiyatro ve Konser Sahneleri, Toplantı Salonları) dekor amaçlı kullanabilirsiniz. Ev veya işyerinizin havasını canlandırabilir ve derinlik katabilirsiniz.

 

Ürün rengi telefon veya bilgisayar ekranında ton farkı yaratabilir. Farklı cihazlarda farklı tonlarda görünebilir. Emin olamadığınız durumlarda lütfen whatsapp hattımızdan detaylı fotoğraf isteyiniz.

DESEN
Taş Desenli
RENK
Bej
ÖLÇÜ
106cm*16m (16m²)
KALİTE
Vinly
MENŞEİ
Yerli